Na rowerach żegnamy wakacje

27 sierpnia o godz. 9:00 zapraszamy Was na parking pod kruszwicką Mysią Wieżą, gdzie swój początek będzie miał rajd rowerowy „Na rowerach żegnamy wakacje”.

Na trasie wspaniałe, a mniej znane zabytki ziemi nadgoplańskiej. Odkrywajmy je razem!

Nie musicie mieć kondycji jak Justyna Kowalczyk, jeździć na rowerze jak Szurkowski, a Wasz rower może być zwykłym Jubilatem lub Wigry 3. 🙂 Nie ścigamy się, tylko spędzamy razem czas w sposób przyjemny dla każdego!

Trasa przebiega przez następujące miejscowości: Kruszwica-Gocanowo-Rusinowo-Tarnówko-Kicko-Ostrowo nad Gopłem-Popowo-Ostrowo nad Gopłem-Witowice-Chełmiczki-Chełmce-Głębokie-Gocanówko-Tarnowo-Bródzki-Kruszwica-Kobylniki-Rożniaty-Janowice. Rajd zostanie zakończony spotkaniem integracyjnym w Janowicach.

Uczestnik zobowiązany jest do zgłoszenia chęci udziału w rajdzie do dnia 20 sierpnia 2016 r. poprzez kontakt z jedną z następujących osób: Anna Wekwejt – tel. 696 081 753, Artur Robakowski – tel. 663 218 497, Maciej Wasielewski – tel. 697 802 636 i złożenie podpisu na liście chętnych.

W ramach opłaty rajdowej w wysokości 7 zł – uczestnicy otrzymują ubezpieczenie na czas trwania imprezy oraz poczęstunek.

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s