Lato w Parku – relacja

Sezon letnich imprez nad Gopłem zakończyło jak co roku „Lato w Parku” organizowane przez Nadgoplański Park Tysiąclecia. Mieliśmy przyjemność pojawić się na nim ze swoim stoiskiem, na którym prezentowaliśmy wystawę archiwalnych zdjęć i starych aparatów fotograficznych.

3

Każdego eksponatu można było dotknąć z czego oczywiście korzystano 🙂

4

W czasie imprezy organizowaliśmy także zbiórkę archiwalnych zdjęć, które po zeskanowaniu trafiły z powrotem do właścicieli. Trafiły się prawdziwe cudeńka i nasza Aga miała pełno roboty. 😉

1

Strefa dla najmłodszych również cieszyła się sporym powodzeniem. Na naszych gości czekały kolorowanki przedstawiające lokalne zabytki oraz letnie wykreślanki. Za prawidłowe rozwiązania rozdaliśmy dużo atrakcyjnych nagród.

2

Na naszym stoisku można było wykonać także pamiątkowe zdjęcie czy zobaczyć odrestaurowany przez Fundację kołowrotek. Co prawda, nie wszystkie lokalne media zauważyły nasz 6-metrowy namiot (;P), niemniej zaciekawiliśmy reporterów TVP Bydgoszcz – informację o emisji materiału z naszym udziałem zamieścimy na fb.

5

A na koniec odsyłamy jeszcze do filmowej relacji autorstwa zaprzyjaźnionego portalu Twoja Kruszwica. Od minuty 20:50 możecie oglądać relację z quizu regionalnego, który przeprowadzaliśmy na głównej scenie. Przy okazji jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym.

Na zakończenie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam w zorganizowaniu stoiska. Oczywiście, trzeba tutaj wspomnieć o naszej „matce chrzestnej”, bez której wyglądalibyśmy jak Popiel po wizycie myszy 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s