POPowo, OSTRowo – spotkanie z historią

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne spotkania z historią. Tym razem widzimy się w Popowie i Ostrowie.

7.01.2017, godz. 18:00 – świetlica wiejska w Popowie – quiz karnawałowy

Zapraszamy Was do udziału w kolejnym quizie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zjawić się w świetlicy w Popowie i zgłosić swoją drużynę (maks. 3 osoby). Przed nami pięć kategorii karnawałowych pytań, a dla najlepszych drużyn przewidziane są ciekawe nagrody.
Liczba startujących ograniczona jest wielkością sali, więc najlepiej zgłoście chęć udziału już teraz, kontaktując się z nami pod nr tel. 697802636 (Maciej) lub pisząc do nas na fb lub mailowo.

Na zakończenie prezentacja zaprojektowanej przez nas, a sfinansowanej przez miejscowe sołectwo, tablicy turystycznej o wsi Popowo oraz akcja skanowania starych zdjęć z Waszych zbiorów.

8.01.2017, godz. 15:30 – świetlica wiejska w Ostrowie – prezentacja mulitimedialna „Ostrowo jakiego już nie ma”

W niedzielę zapraszamy Was z kolei do Ostrowa, gdzie Maciej Wasielewski opowie o długiej i ciekawej historii miejscowości. Przy okazji zaprezentujemy Wam niepublikowane wcześniej zdjęcia archiwalne. Powspominajmy razem – już teraz możecie dosłać skany starych fotografii lub przynieście swoje zbiory na spotkanie, gdzie na miejscu wykonamy ich cyfrowe kopie.