Quiz karnawałowy w Żernikach

Modraki wraz ze Stowarzyszeniem PrzeŻeJa i Sołectwem Janowice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na kolejny quiz, który odbędzie się 25 lutego 2017 roku w świetlicy wiejskiej w Żernikach o godz. 17:30.

Przed uczestnikami pięć kategorii pytań, które sprawdzą nie tylko wiedzę, ale także spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Dla zwycięskich drużyn przewidziano upominki, choć oczywiście najlepszą nagrodą będzie świetna zabawa, którą gwarantujemy.

Jak wziąć udział w quizie?

Rywalizację będzie miała charakter drużynowy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca, zachęcamy do zgłaszania swojego udziału już teraz. Drużyna powinna liczyć maksymalnie trzy osoby, powinniście także wymyślić sobie jakąś zabawną nazwę.

Chęć udziału zgłaszajcie dzwoniąc do Macieja tel. 697 802 636 lub Ani Wekwejt ze Stowarzyszenia PrzeŻeJa – tel. 696 081 753. Zapisy prowadzimy także na miejscu quizu do 15 minut przed jego rozpoczęciem.