Wiosenny quiz w Ostrowie

Korzystając z zaproszenia Pani Sołtys, 23 kwietnia 2017 w świetlicy wiejskiej w Ostrowie organizowaliśmy kolejny quiz. Tym razem tematem przewodnim była wiosna. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn, którym przyszło zmierzyć się z 50 pytaniami. Tym razem uczestnikom przyszło zmierzyć się z następującymi kategoriami: tradycje wielkanocne, rozpoznaj odgłosy zwierząt, jak to leciało? – dokończ piosenkę, co się zaraz wydarzy? – kategoria filmowa, historia lokalna.

Po emocjonującej rozgrywce zwyciężyła drużyna PANAMA przed Kujawiokami i Popowiakami. Miejsca poza podium zajęli Emeryci i Smerfiki. Najlepsi otrzymali podarunki, a każdy miał okazję uraczyć się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez mieszkańców Ostrowa.