Likwidacja Fundacji

„Likwidator Fundacji Modrak z siedzibą we Wróblach (gm. Kruszwica) (KRS 0000633953) – dalej „Fundacja” podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 3.09.2020r. Zarządu Fundacji podjął uchwałę o likwidacji Fundacji.

W dniu 19 października 2020r. Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu w przedmiocie otwarcia likwidacji Fundacji odpowiednio do postanowienia z dnia 19 października 2020r. (BY.XIII Ns-Rej.KRS/008773/20/727).  Funkcję likwidatora sprawuje Pan Dominik Robakowski. W związku z powyższym likwidator wzywa ewentualnych wierzycieli Fundacji, aby zgłosili swoje wierzytelności w terminie 21 dni od dnia podania niniejszego ogłoszenia do publicznej wiadomości.  Zgłoszenie wierzytelności należy zgłaszać drogą mailową na adres: fundacjamodrak@gmail.com.”.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s